מכונות אריזה

חברת BOS ROBOTICS מציעה לך מגוון מכונות אוטומטיות או חצי-אוטומטיות המיועדות לעבודה בקווי אריזה אוטומטיים מלאים (Online) או כתחנות עצמאיות (Offline).


מכונות האוטומציה שלנו נותנות מענה מלא לצורך קיים של מחסור בכוח עבודה מיומן, מול העלייה העולמית הגוברת בדרישות השוק וביקוש למוצרים, ביקוש עולה לייצור גמיש, צורך באיכות אחידה של אריזה, ההכרח בהפחתת עלויות תפעול – הכל במטרה לסייע במאמץ ולהוריד את התלות בבני האדם. שימוש בכוח עבודה אנושי או באוטומציה מיושנת, עלול להוביל להאטת הייצור, או להפחתת איכות המוצרים בהתחשב בפעילות הייצור. מהירות, בטיחות וגמישות הם גורמי המפתח שצריך להסתכל עליהם כשמנסים להתמודד עם דרישות ייצור הולכות וגדלות. מסיבה זו תעשיות רבות פונות כעת לאימוץ טכנולוגיות 4.0 INDUSTRY הכוללות מכונות אוטומציה, רובוטים וקובוטים.


לכן אנחנו ב BOS ROBOTICS מציעים לך את קו מכונות האריזה האוטומטיות המסוגלות לבצע תהליכים שונים על מנת לסייע בייעול תהליך הייצור, העלאת תפוקת הייצור וחסכון בכוח אדם: מערכות אריזה, מערכי שינוע , מערכי מישטוח, סימון מוצרים ומשטחים , מערכות בקרה ומערכות ניהול ושליטה.


קו המכונות שלנו משתלב בקווים אותם אנו ב- BOS ROBOTICS מבצעים, כחלק מפתרון TURN KEY המתחיל בשלב איפיון הצורך אצל הלקוח, בניית קונספט ועד התקנה, הטמעה ושירות טכני הכולל מהנדסים ואנשי מקצוע בתחומי המכניקה, החשמל, הבקרה והתקשורת.

רובוט/קובוט למשטוח

רובוט/קובוט למשטוח

מכונה להכנסת שקית לתוך הקרטון

מכונות להכנסת שקית לתוך הקרטון

רובוט/קובוט להכנסת מוצרים לקרטון

רובוט AMR/AGV להובלת משטחים לאחר עטיפה

רובוט AMR/AGV להובלת משטחים לאחר עטיפה

מתעניינים במערכות האוטומציה שלנו?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

    עם התקנה של מאות מערכות מסביב לעולם, 20 שנות ניסיון, וצוות הנדסי חזק, יש לנו את היכולת לתת רעיונות יצירתיים ומעשיים לצרכים שלך. צרו קשר באמצעות הטופס הבא: