מכונות לעטיפת משטחים

מכונה לעטיפת משטחים עוטפת בד”כ מוצרים אורזים בקופסאות קרטון ומסודרים על גבי משטח עץ.
למכונה מוצמד גליל ניילון המסתובב ועוטף את המוצרים על המשטח כאשר הוא מתוכנת לנוע מלמעלה למטה, בהתאם להגדרות שנקבעו מראש. 

חברת BOS Robotics מציעה לכם מגוון דגמים של מכונות לעטיפת משטחים:

נגן וידאו

מכונת עטיפה חצי אוטומטית

מכונה עם משטח קבוע עגול מסתובב וממוקמת בנפרד בהתאם לדרישות רצפת הייצור. את המשטח מביאים למכונה בעזרת מלגזה ולכן ניתן לצרף רמפה למכונה או להשקיע את המכונה ברצפה לביטול הפרש גובה. פועל מחבר ידנית את תחילת הגליל למכונה ובסיום עליו לגזור את הסרט, פעולת העטיפה מתבצעת אוטומטית ע"י המכונה.

נגן וידאו

מכונה עם משטח קבוע עגול מסתובב שמיועדת לחיבור לקו ייצור הפועל באופן אוטומטי מלא עם מכונות המחוברות ביניהן במערכת מסועים.

מכונה עם משטח קבוע עגול מסתובב וממוקמת בנפרד בהתאם לדרישות רצפת הייצור. את המשטח מביאים למכונה בעזרת מלגזה ולכן ניתן לצרף רמפה למכונה או להשקיע את המכונה ברצפה לביטול הפרש גובה. המשך העבודה מתבצע באופן אוטומטי.

השימוש בזרוע מסתובבת לעטיפת משטחים נועד במקרים שנחוץ לעטוף משטח שעליו מוצרים מאד כבדים או מאד קלים. שימוש נוסף הוא כשקיים צורך לשמור על רמת ניקיון/סטריליות גבוהים ורצוי לעטוף מיד את המשטח לפני שמניידים אותו לחדרים אחרים. מכונה זו ניתנת לחיבור לקו אוטומטי מלא או בנפרד כאשר המשטח מגיע ע"ג מלגזה. תוספות אפשריות: צירוף תומך עליון כאשר המשטח לא יציב. הוספת כיסוי ניילון עליון להגנה ממים/אבק. חיבור מסועים להובלת המשטחים למכונה ו/או להוצאה מהמכונה.

מתעניינים במערכות האוטומציה שלנו?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

    עם התקנה של מאות מערכות מסביב לעולם, 20 שנות ניסיון, וצוות הנדסי חזק, יש לנו את היכולת לתת רעיונות יצירתיים ומעשיים לצרכים שלך. צרו קשר באמצעות הטופס הבא: