אביזרי קצה מבית CRG

מה זה EOAT?

ראשי תיבות של End Of Arm Tooling ובעברית = אביזרי קצה.  

מדובר באביזר המשתלב עם חלקים ורכיבים וממוקם בקצה של זרוע רובוטית/קובוטית. כהיבט מכריע של טכנולוגיה רובוטית, EOAT  נותן לרובוט פונקציונליות ספציפית וניתן לשנותו כך שיתאים ליישומים שונים או אפילו לייצר אותו כך שיתאים למספר תהליכים בו זמנית, יפעל במהירות ודיוק מירביים והוא חיוני להצלחת פעולות הרובוט/קובוט.


כיום קיים מגוון רחב של  EOAT לרובוטים וקובוטים: גריפרים (“תפסנים”), מרתכים, חיישני כוח-מומנט, כלים להסרת חומרים, חיישני התנגשות, מחליפי כלים ועוד. הם ניתנים לתפעול חשמלי, הידראולי, מכני או פנאומטי כאשר סוג ה EOAT מוכתב ע”י האפליקציה.


סוגים נפוצים של EOAT:

  • גריפר (“תפסן” בעברית) – לאחיזת חפצים, גריפרים מתאימים במיוחד ליישומי הרכבה ו Pick & Place. קיימים גריפרים עם אחיזות שונות כואקום, מגנטיים, מכניים ועוד.
  • חיישנים: מרחיבים את אפשרויות האוטומציה עבורך מכיוון שהם מספקים חוש מגע לרובוט/קובוט חוש. קיימים חיישני התנגשות, חיישני כוח/מומנט ועוד.
  • כלי עבודה: כלי חיתוך כמזמרות, כלים מקצועיים כמקדחות, רתכים, אקדחי צבע ועוד.
  • מחליפי כלים: מוסיפים גמישות לתהליכי אוטומציה רובוטיים על ידי מתן אפשרות למפעיל לשנות כלי עבודה במהירות וללא מאמץ.


מכשירי הקצה של CRG ו-BOS ROBOTICS
ב-4.0 INDUSTRY

אמינות, יעילות וכמובן גם מחיר –אלה הם גורמי המפתח שאנחנו ממליצים לך לבחון היטב כשנחוץ לבחור מכשיר קצה. 

בחירת הגריפר המתאים לאחיזה נכונה, יעילה ובטוחה – תעזור להצלחת האפליקציה, הביצועים והקו כולו. לכן מכשירי הקצה של CRG והצוות שלנו ב BOS ROBOTICS עומדים לרשותך בייעוץ, בחירת והזמנת המכשיר, תוך דגש על אימוץ טכנולוגיות 4.0 INDUSTRY הכוללות מכונות אוטומציה, רובוטים וקובוטים. לעבודה בקווי הרכבה, Pick & Place, בדיקות איכות QA, משטוח, מיון ואריזה – את מכשירי הקצה של CRG תוכלו למצוא כפריט מדף או כחלק מפתרון TURN KEY המתחיל בשלב איפיון הצורך אצל הלקוח, בניית קונספט ועד התקנה, הטמעה ושירות טכני הכולל מהנדסים ואנשי מקצוע בתחומי המכניקה, החשמל, הבקרה והתקשורת.

לבחירתך מגוון משפחות מוצר

מתעניינים במערכות האוטומציה שלנו?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

    עם התקנה של מאות מערכות מסביב לעולם, 20 שנות ניסיון, וצוות הנדסי חזק, יש לנו את היכולת לתת רעיונות יצירתיים ומעשיים לצרכים שלך. צרו קשר באמצעות הטופס הבא: